√آموزش تعمیرات موبایل

 

021-66925701

 

0935-1307099

آموزشگاه فنی حرفه ای مهیا صنعت

آموزش دوربین مداربسته فنی حرفه ای

فهرست مطالب

نصاب دوربین مداربسته

برق ساختمان یکی از رشته های مورد استقبال عموم مردم میباشد . هم رشته برق ساختمان و هم رشته های مرتبط از جمله نصب دوربین مدار بسته ، نصاب در ب های اتوماتیک ، کرکره برقی ، اعلان حریق ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و…. .   آموزشگاه مهیا صنعت با برگزاری دوره های فوق یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات و نصب میباشد که با بهره گیری از امکانات و تجهیزات روز دنیا و استفاده از اساتید با تجربه بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای میباشد .

دوره آموزش نصب دوربین مداربسته در آموزشگاه مهیاصنعت به صورت 100درصد کاربردی و در قالب کلاس های عملی برگزار می شود. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که با شرکت در این کلاس ها تمامی قطعات و اجزای دوربین مداربسته از لنز و کابل گرفته تا DVR و کارت شبکه و سایر قطعات آموزش داده می شود

نکته دیگری که در مورد این دوره قابل ذکر است این است که در هر مرحله آزمون های عملی و تئوری بین کارآموزان برگزار می شود تا هر کارآموز بتواند تمامی مراحل نصب دوربین مداربسته IP و نصب دوربین آنالوگ را به طور کامل درک کند و به تسلط 100% در آن دست یابد.

بسیاری از افرادی که علاقه مند به شرکت در دوره آموزش دوربین مداربسته هستند می خواهند بدانند که آیا این آموزش ها برایشان مفید خواهد بود یا خیر؟ در این خصوص باید گفت که میزان استفاده از این تجهیزات مدرن بسیار بالاست. بنابراین از مدارس و مساجد گرفته تا بانک ها، ادارات و حتی برخی از خانه ها ملزم به استفاده از دوربین مداربسته می باشند. توجه به این نکته کافی است تا متوجه شوید که کسب درآمد برای نصابان دوربین مداربسته چقدرآسان و پردرآمد خواهد بود.

در مقاله زیر می توانید توضیحات کامل در مورد دوره آموزش نصب دوربین مداربسته فنی و حرفه ای و مشاغل مرتبط با این رشته را مشاهده نمایید:

چگونه نصاب دوربین مداربسته شویم

برای اینکه بتوانید یک نصاب متخصص در حوزه نصب دوربین مداربسته شوید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید

  1. اولین روش کارآموزی در کارگاه های تخصصی نصب دوربین مداربسته است که این روش آموزشی بسیار طولانی مدت خواهد بود و برای کسانی که می خواهند سریع وارد بازار کار دوربین مداربسته شوند مناسب نیست.
  2. آموزش و تحصیل در هنرستان های آموزش و پرورش در رشته برق ساختمان به مدت 3 سال و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در رشته مهندسی برق که 4 سال به طول می انجامد.
  3. شرکت در دوره  نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در آموزشگاه هایی که زیر نظر سازمان فنی حرفه فعاللیت می کنند  که یکی از مراکز مجهز که به صورت تخصصی در امر آموزش نصب دوربین مداربسته مشغول به آموزش می باشد آموزشگاه مهیاصنعت می باشد

بیشتر بخوانید :         صفر تا صد دوربین مداربسته رایگان

بازار کار نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین مشاغل در بین جوانان است و به همین دلیل آموزش نصب دوربین مداربسته طرفداران زیادی دارد. با توجه به اهمیت امنیت، استفاده از سیستم های نظارت تصویری به سرعت در حال افزایش است. امروزه بسیاری از افراد با نصب دوربین های مداربسته از خانه یا محل کار خود محافظت می کنند. دوربین های هوشمندی که می توانند اشیاء را حتی در شب رصد کنند و از طریق اشعه مادون قرمز موجودات زنده را از موجودات غیر زنده تشخیص دهند. تکنولوژی دوربین مداربسته به حدی پیشرفت کرده است که افراد می توانند با نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه خود تصاویر دوربین های مداربسته خود را به صورت زنده مانیتور کنند. ویژگی هایی که در فناوری دوربین مداربسته نهفته است و کار نصب دوربین های نظارت تصویری را ارزشمند کرده است.

از منظر بازار کار می توان گفت که نصب دوربین های مداربسته در ایران و سایر کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین استفاده از دوربین های مداربسته برای ساختمان های اداری، مراکز خرید، موسسات، مغازه ها و فروشگاه ها بازار کار نصاب دوربین مدار بسته را بهبود بخشیده است.

مزایای اخذ مدرک فنی حرفه ای دوربین مداربسته

ضوابط احتساب دوره هاي آموزش فني و حرفه اي به جاي سوابق تجربي در طبقه بندي مشاغل: در اجراي تبصره ماده 10 آئين نامه ايجاد مراكز كارآموزي و جوار كارگاه و بين كارگاهي موضوع تبصره 2 ماده 110 قانون كار جمهوري اسلامي ايران مصوب( 27/10/71) هيئت محترم وزيران و آئين نامه اجرايي تبصره 1 ماده 49 قانون مذكور(12/2/71) و بر اساس بخشنامه 4660/ ن تاريخ 24/2/73 معاونت نظارت بر روابط كار وزارت كار وامور اجتماعي، ضوابط جايگزيني و احتساب دوره هاي آموزش فني و حرفه اي به جاي تجربه شغلي (سوابق كار)، در طرح هاي طبقه بندي مشاغل كارگاه هاي مشمول قانون كار به شرح ذيل مي باشد:

  1. طي دوره آموزشي مهارت درجه 1، معادل6 سال تجربه
  2. طي دوره آموزشي مهارت درجه 2، معادل4 سال تجربه
  3. طي دوره آموزشي مراكز جوار و ضمن كار، آموزش ارتقاء مهارت كمتر از 6 ماه، به تناسب مدت دوره، حداكثر3 سال تجربی
  4. پس از گذراندن دوره مهارت و دریافت گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای کارآموز می تواند جواز کسب دریافت کند.
  5. پس از گذراندن دوره مهارت و دریافت گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای کارآموز می تواند وام خود اشتغالی دریافت کند
  6. پس از گذراندن دوره و دریافت گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای کارآموز می تواند گواهینامه خود را ترجمه و بین المللی کند.

 

بیشتر بخوانید :    آموزش نصب دوربین مدار بسته

مهیا صنعت برگزار کننده دوره نصب دوربین مداربسته

آموزشگاه مهیا دوره های تخصصی  از جمله آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب دوربین مداربسته و …  همچنین دوره های تعمیراتی مانند آموزش تعمیرات موبایل را با هدف یادگیری تخصصی کارآموزان و ویژه بازار کار برگزار می کند. برای شرکت در دوره ها و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 66925701-021 تماس بگیرید.شما همچنین می توانید فرم زیر را نیز تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهیا صنعت دراولین فرصت با شما تماس بگیرند.

ثبت نام در دوره های آموزشی مهیاصنعت

دوره های آموزشی

مقالات کاربردی

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد