√آموزش تعمیرات موبایل

 

021-66925701

 

0935-1307099

آموزشگاه فنی حرفه ای مهیا صنعت

آموزش لوازم خانگی در تهران

فهرست مطالب

آموزش تعمیرات لوازم خانگی تهران

آموزش یخچال معمولی ، آموزش یخچال ساید بای ساید ، آموزش لباسشویی ، آموزش ظرفشویی ، آموزش ماکروفر چرخ گوشت ، جارو برقی و…. در یک دوره جامع و کامل به عنوان آموزش تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه فنی و مهندسی آموزشگاه مهیا صنعت برگزار میشود. مهیا صنعت برگزار کننده دوره های تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ، لوله کشی آب ، تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات کولر گازی اسپیلت ، آموزش نصب دوربین مدار بسته و…. نیز میباشد .

لوازم خانگی انواع مختلفی دارند و با توجه به تغییر سبک زندگی امروزه تقاضا برای خرید آنها روز به روز در حال افزایش است. یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، مایکروفر، گاز، آبمیوه گیری از پرطرفدارترین لوازم خانگی هستند که در اکثر خانه ها دیده می شوند. این وسایل مانند سایر لوازم برقی عمر مفیدی دارند و به مرور زمان دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارند. بنابراین با افزایش خرید این لوازم می توان انتظار داشت که نیاز به تعمیرات لوازم خانگی نیز افزایش یابد. همچنین این مورد در تعمیرگاه های لوازم خانگی به خوبی مشهود است زیرا همیشه تعداد زیادی از لوازم خانگی در انتظار تعمیر هستند.

شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شما کمک می کند تا بر مهارت های لازم برای این کار مسلط شوید و بتوانید انواع لوازم خانگی را تعمیر کنید.

در آموزشگاه مهیاصنعت آموزش به صورت عملی انجام می شود. کارگاه تعمیرات لوازم خانگی مجهز به انواع لوازم خانگی می باشد و شما می توانید در طول دوره بر روی یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و بسیاری دیگر از لوازم خانگی کار کنید و با تکنیک های تعمیر آنها آشنا شوید.

مدرس دوره تعمیرات لوازم خانگی در این آموزشگاه با بیش از چندین سال سابقه در این زمینه ، یکی از بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد.

ضمناً با شرکت در این دوره می توانید از مدرک فنی حرفه ای تعمیر لوازم خانگی بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید :         معرفی شغل تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی آسان است؟

لوازم خانگی بسیار متنوع بوده و در مارک ها و مدل های جدید در بازار کار عرضه می شوند، تکنولوژی تولید آنها نیز هر روز در حال پیشرفت و توسعه است. تعمیر این لوازم خانگی برای فردی که آموزش مناسبی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندیده ممکن است سخت و دشوار باشد، اما اگر تعمیر لوازم خانگی را از اصول اولیه یاد بگیرید، تعمیر این لوازم چندان سخت نخواهد بود.

شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی مهیاصنعت به شما کمک می کند تا بر مهارت های لازم برای این کار مسلط شوید و بتوانید انواع لوازم خانگی را تعمیر کنید.

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی آسان است؟

آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دوره های آینده داری است که در صورت مسلط شدن به مهارت های آن می توانید یک شغل پردرآمد، همیشگی و آینده دار را برای خود راه اندازی کنید و به درآمدهای بسیار خوبی دست پیدا کنید. همانطور که اشاره شد تنوع لوازم خانگی روز به روز در حال افزایش است، از طرفی رشد و پیشرفت تکنولوژی تولید لوازم خانگی تعمیر این لوازم را بسیار تخصصی نموده است. شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی باعث می شود تا تسلط خوبی برای تعمیرات لوازم خانگی به دست آورید و بتوانید به بازار کار این شغل وارد شوید.

شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی مهیاصنعت به شما کمک می کند تا بر مهارت های لازم برای این کار مسلط شوید و بتوانید انواع لوازم خانگی را تعمیر کنید.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران

آموزش تعمیرات لوازم خانگی یکی از دوره های امیدوارکننده ای است که در صورت تسلط بر مهارت های آن می توانید کاری سودآور، دائمی و آینده دار برای خود راه اندازی کنید و درآمد بسیار خوبی کسب کنید. همانطور که اشاره کردیم تنوع لوازم خانگی روز به روز در حال افزایش است، از طرفی رشد و توسعه تکنولوژی ساخت لوازم خانگی تعمیر این لوازم را بسیار تخصصی کرده است. شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی به شما کمک می کند تا تعمیر لوازم خانگی را به خوبی یاد بگیرید و به شما کمک می کند تا وارد بازار کار شوید.

مهیاصنعت یک آموزشگاه با سابقه است و سالهاست که در دوره های تعمیرات لوازم خانگی فعال است. این آموزشگاه در تهران واقع شده است و همه ساله کارآموزان زیادی را از سراسر کشور به بازار کار جذب می کند که در دوره تعمیرات لوازم خانگی ثبت نام می کنند.

آموزشگاه مهیا دوره های تخصصی  از جمله آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش دوربین مداربسته و …. همچنین دوره های تعمیراتی مانند آموزش تعمیرات موبایل را با هدف یادگیری تخصصی کارآموزان و ویژه بازار کار برگزار می کند. برای شرکت در دوره ها و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 66925701-021 تماس بگیرید.شما همچنین می توانید فرم زیر را نیز تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهیا صنعت دراولین فرصت با شما تماس بگیرند.

ثبت نام در دوره های آموزشی مهیاصنعت

دوره های آموزشی

مقالات کاربردی

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد