√آموزش تعمیرات موبایل

 

021-66925701

 

0935-1307099

آموزشگاه فنی حرفه ای مهیا صنعت

بازار کار شغل لوله کشی ساختمان

فهرست مطالب

اگر به کارهای فنی علاقه دارید، شغل لوله کش ممکن است برای شما مناسب باشد. لوله کش ساختمانی با گذراندن دوره های فنی و یا داشتن سالها تجربه و دانش توانایی طراحی، اجرای خطوط لوله آب، نصب و تعمیر خطوط لوله آب و فاضلاب، لوله کشی سیستم گرمایش، لوله کشی ساختمان و … را دارد. آنها این مهارت را که در طول سال ها به دست آورده اند . اگر تجربه کافی به عنوان لوله کش داشته باشید، معمولاً درآمد خوبی کسب خواهید کرد و هر چه لوله کش مهارت و دقت کافی در کار خود داشته باشد و کار را مطابق با نیاز مشتری انجام دهد، رضایت مشتری و روز به روز بیشتر می شود. تعداد سفارشات از شرکت ما برای متخصصان با تجربه افزایش می یابد. در نتیجه درآمد بیشتری به دست می آورد.

آموزش لوله کشی ساختمان

همیشه و در همه جای دنیا شغل های فنی طرفداران به خصوص خود را دارد و از بازار کار بسیار خوبی بهره مند میباشد. آموزشگاه مهیا صنعت با برگزاری دوره لوله کشی ساختمان و دیگر رشته های فنی از جمله آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات پکیج دیواری و آموزش لوازم خانگی بزرگترین و بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در کشور میباشد .

شغل لوله کش یکی از مشاغل دائمی در بازار کار است. زیرا هر روز سفارشات زیادی برای اجرا، تعمیر، بازسازی و سرویس تاسیسات لوله کشی در انواع ساختمان های مسکونی و اداری می باشد.حتی بر اساس بررسی های جهانی، نیاز به لوله کش در اقصی نقاط دنیا رو به افزایش است و کشور ما ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.تنها کاری که یک لوله کش برای ماندن در بازار کار باید انجام دهد این است که مشتری مدار باشد.

مطمئناً یکی از مهمترین جنبه های هر شغلی که قبل از شروع آن باید در نظر گرفت، بحث میزان درآمد شغلی با توجه به ساعات و سختی کار است. در مورد کارهای لوله کشی باید به این نکته مهم توجه کرد.به گفته برخی از افرادی که کار لوله کشی انجام می دهند، درآمد این شغل در مقایسه با شغل دولتی بسیار مناسب تر است و به گفته برخی افراد درآمد متوسط ​​است.تعیین میزان درآمد شما از این شغل به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله ساعات کار و اینکه آیا لوله کش خوداشتغال است یا خیر.طبیعتاً هر چه ساعات کار بیشتر باشد و به صورت مستقل در این زمینه کار کنید درآمد شما بیشتر خواهد بود.با این حال، به طور متوسط، این شغل یکی از سودآورترین شغل ها محسوب می شود.

یکی دیگر از مزایای کار لوله کشی این است که شما همیشه فرصت رشد و پیشرفت در این شغل را دارید.اگر ابتدا به عنوان کارمند یک شرکت خدمات شهری شروع به کار کرده اید، پس از مدتی می توانید به طور مستقل کار کنید، تخصص و تجربه بیشتری کسب کنید، سرمایه در گردش را تضمین کنید و مشتریان دائمی پیدا کنید.در این صورت درآمد شما روز به روز افزایش می یابد و دیگر نیازی به پرداخت درصدی از درآمد خود به شرکت ندارید.البته لازمه این کار این است که برای کسب مهارت کافی در لوله کشی کمی صبر کنید.

امروزه هر فردی که قصد ورود به صنعت لوله کشی را دارد می تواند به راحتی با مراجعه به مراکز فنی و حرفه ای در سراسر کشور و یا حتی با گذراندن مدتی به عنوان شاگرد لوله کشی، تمامی مهارت های لازم برای کار در این حرفه را کسب کند.آموزشگاه مهیاصنعت به عنوان برترین و بهترین آموزشگاه لوله کشی ساختمان با استفاده از تجارب اساتید متخصص به برگزاری دوره آموزش لوله کشی ساختمان پرداخته است

یکی دیگر از مزایای کار لوله کشی این است که شما همیشه فرصت رشد و پیشرفت در این شغل را دارید.اگر ابتدا به عنوان کارمند یک شرکت خدمات شهری شروع به کار کرده اید، پس از مدتی می توانید به طور مستقل کار کنید، تخصص و تجربه بیشتری کسب کنید، سرمایه در گردش را تضمین کنید و مشتریان دائمی پیدا کنید.در این صورت درآمد شما روز به روز افزایش می یابد و دیگر نیازی به پرداخت درصدی از درآمد خود به شرکت ندارید.البته لازمه این کار این است که برای کسب مهارت کافی در لوله کشی کمی صبر کنید.

یکی از مشکلات سیستم لوله کشی مربوط به ساعات کاری نامشخص و طولانی آن است. ممکن است در ابتدای ورود به این رشته ساعات کاری استاندارد داشته باشید و بیش از ۸ ساعت در روز کار نکنید.اما با گذشت زمان و شناخت مشتریان مختلف، ساعت کاری شما تقریباً از دست شما خارج خواهد شد.زیرا افراد بیشتری شما را می شناسند و برای سفارش به شما مراجعه می کنند. در نتیجه، برای حفظ مشتریان خود، گاهی اوقات نیاز دارید که سفارشات را خارج از ساعات کاری خود دریافت کنید.حتی در برخی موارد ممکن است مجبور شوید از تعطیلات و ساعات تعطیلات خود صرف نظر کنید تا سفارشات فوری مشتریان خود را انجام دهید و در واقع تلفن شما بی وقفه زنگ می زند.

 

فردی که به عنوان لوله کش کار می کند در طول روز کاری مجبور است فعالیت های سخت و سنگین انجام دهد و از طرفی محیط کار می تواند به شدت سرد یا فوق العاده گرم باشد در چنین شرایطی کار کمی دشوار است و اگر شما اقدامات احتیاطی را رعایت نکنید، احتمال آسیب وجود دارد.

آموزش لوله کشی ساختمان یکی از دوره های امیدوارکننده ای است که در صورت تسلط بر مهارت های آن می توانید کاری سودآور، دائمی و آینده دار برای خود راه اندازی کنید و درآمد بسیار خوبی کسب کنید. همانطور که اشاره کردیم تنوع لوازم خانگی روز به روز در حال افزایش است، شرکت در دوره لوله کشی ساختمان به شما کمک می کند لوله کشی ساختمان را به خوبی یاد بگیرید و به شما کمک می کند تا وارد بازار کار شوید.

مهیاصنعت یک آموزشگاه با سابقه است و سالهاست که در دوره آموزش لوله کشی ساختمان فعال است. این آموزشگاه در تهران واقع شده است و همه ساله کارآموزان زیادی را از سراسر کشور به بازار کار جذب می کند که در دوره تعمیرات لوازم خانگی ثبت نام می کنند.

آموزشگاه مهیا صنعت دوره های تخصصی  از جمله آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش دوربین مداربسته و …. همچنین دوره های تعمیراتی مانند آموزش تعمیرات موبایل را با هدف یادگیری تخصصی کارآموزان و ویژه بازار کار برگزار می کند. برای شرکت در دوره ها و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 66925701-021 تماس بگیرید.شما همچنین می توانید فرم زیر را نیز تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهیا صنعت دراولین فرصت با شما تماس بگیرند.

ثبت نام در دوره های آموزشی مهیاصنعت

دوره های آموزشی

مقالات کاربردی

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد