√آموزش تعمیرات موبایل

 

021-66925701

 

0935-1307099

آموزشگاه فنی حرفه ای مهیا صنعت

بررسی شغل تعمیرات پکیج +بازار کار پکیج و درآمد تعمیرکار پکیج

فهرست مطالب

پکیج دیواری دستگاهی است که با فشار دادن آب با استفاده از انرژی برق و حرارت ، گرما تولید می کند. یک تکنسین پکیج دیواری وظیفه نگهداری سیستم های گرمایشی ساختمان هایی را بر عهده دارد که از پکیج ها و رادیاتورها برای توزیع گرما استفاده می کنند. تکنسین‌های پکیج دیواری، دستگاه را نصب می‌کنند، قطعات آن را تعمیر و سیستم‌های مختلف پکیج را بازرسی و آزمایش می‌کنند تا مطمئن شوند که به درستی کار می‌کنند. آنها همچنین می توانند قطعات پکیج دیواری را تعمیر و در صورت لزوم آن ها را تعویض کنند. 

سرویس پکیج دیواری برای شناسایی پیشگیرانه هر گونه مشکل احتمالی که می تواند به مشکلات بزرگ تر تبدیل شود بسیار مهم است. سرویس سیستم گرمایش شما باید به طور منظم انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکل جدیدی مانند نشت گاز از لوله ها یا ترک خوردگی و خرابی در قطعات دیگر وجود ندارد. به طور کلی، شما باید پکیج خود را هر سال یک  یکبار توسط یک تعمیر کار پکیج سرویس کنید  و مطمئن می شود که پکیج دیواری و رادیاتور های شما مطابق انتظار و با راندمان بالا کار می کند.

در این مقاله به معرفی شغل و آموزش تعمیرات پکیج دیواری می پردازیم. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از پکیج های دیواری بیش از پیش استفاده می شود. بنابراین همواره نیاز به متخصصان و تکنسین ها در این زمینه وجود دارد. تعمیرات روی پکی دیواری به مهارت های تخصصی دارد زیرا در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی خطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

آموزشگاه مهیاصنعت  در دوره های آموزش تعمیرات پکیج دیواری  به شما می آموزد که چگونه در کمترین زمان در کسب و کار خود رشد کرده و به یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید. در این دوره ها با ساخت انواع سیستم ها و قطعات مربوط به پکیج دیواری آشنا می شوید، با ابزار های مختلف ها آموزش می بینید و  با اصول و استانداردهای نصب پکیج آشنا می شوید 

 

معرفی شغل تعمیرات پکیج

از آنجایی که کار با یک سیستم پکیج دیواری ،پیچیده و نیاز به دانش و مهارت کافی دارد، باید نصب، تعمیر و نگهداری پکیج را به افرادی بسپارید که در این زمینه آموزش های لازم را دیده و دوره های مناسب را گذرانده اند. در طول دوره ها، این متخصصان اطلاعات و تجربیات زیادی به دست می آورند و یاد می گیرند که با ابزارهای مختلفی کار کنند که به آنها امکان می دهد با تمام مسائل مربوط به پکیج دیواری رو به رو شوند. بنابراین، هر کسی که تا به حال یک آبگرمکن ساده را تعمیر کرده است، نمی تواند بدون آموزش وارد این کار شود.

تعمیرکار پکیج دیواری نیازی به تحصیلات عالی ندارد و کافی است کمی علاقه و تجربه در انجام کارهای فنی داشته باشد. البته بهتر است تحصیلات قبلی فرد مربوط به مکانیک و الکترونیک باشد تا بتواند در این زمینه بهتر فعالیت کند. اگر فردی چنین تحصیلاتی نداشته باشد می تواند با گذراندن دوره صفر تا صد پکیچ دیواری به نصب و تعمیر بپردازد

بازار کار شغل تعمیرات پکیج دیواری

به طور کلی در زمانی زندگی می کنیم که ساخت و ساز در سراسر کشور در حال انجام است و مشاهده می شود که اصول مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی در این ساختمان ها تا حد امکان رعایت می شود. از طرفی با توجه به اینکه تکنولوژی پکیج سخت و پیچیده است، بهتر است یک متخصص در این زمینه خدمات نصب یا تعمیر را  انجام دهد. بنابراین این یک تکنولوژی رو به رشدی است که نیاز به آن روز به روز بیشتر احساس می شود. میزان موفقیت شما در این شغل می تواند تحت تاثیر عوامل زیادی باشد. از جمله این عوامل می توان به سرعت عمل شما و همچنین نحوه برخورد با مشتری و زمان ارائه خدمت، اشاره کرد. علاوه بر این، هر چه شهر بزرگتر و پرجمعیت تر باشد، نیاز به خدمات نصب و تعمیر پکیج دیواری بیشتر احساس می شود و این شغل روز به روز رونق بیشتری دارد.

همچنین برخی از دوره هایی که بازار کار خوبی دارند عبارت اند از : آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات کولرگازی ، آموزش نصب دوربین مداربسته ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی که همگی این دوره ها در آموزشگاه مهیاصنعت به صورت تخصصی به کارآموزان آموزش داده می شوند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های برگزار شده توسط آموزشگاه مهیا صنعت با شماره 66925071-021 تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت نام در دوره های آموزشی مهیاصنعت

میزان درآمد یک تعمیرکار پکیج دیواری چه قدر می باشد؟

در این بخش لازم به ذکر است که نرخ هر سرویس تعمیر پکیج توسط اتحادیه مرتبط تعیین می شود. در نتیجه، هر چه مشتریان بیشتری داشته باشید، درآمد شما بیشتر خواهد بود. البته توانایی های شما نیز میزان درآمد شما را تعیین می کند. هر چه بیشتر سعی کنید به صورت تخصصی روی یک سری خدمات کار کنید و به برندهای بسیار مانند بوتان ، ایران رادیاتور و … تسلط داشته باشید و علاوه بر همه این موارد تبلیغات موثری انجام دهید، درآمد شما می تواند رشد قابل توجهی داشته باشد. از آنجایی که داشتن سیستم گرمایشی و همچنین آب گرم یکی از نیازهای اساسی ساختمان ها می باشد، خرابی هر یک از آنها به خصوص در فصول سرد زمستان می تواند برای مشتری بسیار آزاردهنده  و برای تعمیر کار بسیار سودمند باشد.

چطور یک پکیج کار شویم؟

از آنجایی که تعمیر پکیج دیواری یکی از وظایف فنی است، باید دانش و مهارت فنی خود را در این زمینه افزایش دهیم. امروزه بسیاری از موسسات آموزشی اقدام به آموزش فنی و عملی کرده اند که بسیار موفق بوده است. اکثر آنها این دوره ها را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می کنند. با شرکت در این دوره ها می توانید وارد عرصه تعمیر پکیج دیواری شده و پس از گذراندن دوره و آموزش های اولیه کسب و کار خود را راه اندازی کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های برگزار شده توسط آموزشگاه مهیا صنعت با شماره 66925071-021 تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اشتغال زایی و کسب درآمد کاراموزان دوره تعمیرات پکیج دیواری

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد