√آموزش تعمیرات موبایل

021-66925701

0935-1307099

آموزشگاه مهیا صنعت

ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
جهت ثبت نام و شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای به قوانین زیر توجه کنید:
1-هرکارآموز جهت ثبت نام در آزمون تا یک ماه پس از پایان دوره آموزشی خود زمان دارد.بدیهی است پس از پایان یک ماه سازمان فنی حرفه ای اجازه آزمون به کارآموز را نمیدهد لازم به ذکر است آموزشگاه در قبال ثبت نام کارآموز بعد از یک ماه مسئولیتی ندارد
2- هرکارآموز مجاز به دوبار شرکت در آزمون کتبی و دوبار شرکت در آزمون عملی می باشد،درصورت هربار مردودی هزینه ی آزمون فنی حرفه ای بر عهده خود کارآموز می باشد. (به عنوان مثال:اگر شما بار اول در ازمون آنلاین (کتبی) رد شدید،هزینه معرفی مجدد به آزمون انلاین (کتبی)فنی حرفه ای را باید پرداخت کنید.)
3- مکان ، تاریخ و ساعت آزمون ها توسط سازمان فنی حرفه ای اعلام می گردد و آموزشگاه نسبت به مکان ، زمان و ساعت آزمون هیچگونه دخالتی ندارد.
4-در وارد کردن اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی و فیش واریزی خود نهایت دقت را به عمل آورید درصورت ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه ،به علت واریز مستقیم به حساب سازمان فنی حرفه ای امکان عودت هزینه وجود ندارد
5- تا 3 روز بعد از تکمیل ثبت نام پیامی به شماره واتساپ ثبت شده شما ارسال میگردد که نشان دهنده ثبت نام شما در آزمون فنی و حرفه ای می باشد در صورت عدم ارسال پیام لطفا به شمار واتساپ 09354035314 پیام ارسال کنید. لطفا به هیچ وجه با آموزشگاه تماس نگیرید،مراحل آزمون از طریق واتساپ اطلاع رسانی می شود.
6- از پایین صفحه می توانید  نمونه سوالات آزمون فنی حرفه ای را مطابق با دوره آموزشی خود ، دریافت کنید
1- در زمان ثبت نام حتما شماره تماسی که بر روی آن برنامه واتس آپ نصب شده است را وارد کنید،لازم به ذکر است تمامی اطلاع رسانی های آزمون فنی حرفه ای از این طریق ارسال می گردد.
2-در وارد کردن اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی و فیش واریزی خود نهایت دقت را به عمل آورید درصورت ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه ،به علت واریز مستقیم به حساب سازمان فنی حرفه ای امکان عودت هزینه وجود ندارد
“مسئولیت هرگونه اطلاعات اشتباه،برعهده خودتان می باشد”
1- واریز مبلغ 250 هزارتومان 6037997380029836به نام مسعودبیات بانک ملی
2- ارسال فیش واریزی و عکس مناسب پرسنلی از طریق فرم زیر
“دقت کنید در صورت پرداخت مبلغ، ثبت نام شما انجام می شود،وبه دلیل پرداخت هزینه به سازمان فنی حرفه به هیچ عنوان امکان عودت هزینه وجود ندارد در غیر این صورت آموزشگاه مسئولیتی نسبت به ثبت نام شما ندارد”

درخواست شما ارسال شد
تا 3 روز دیگر به شماره واتساپ ثبت شده شما پیامی ارسال می شود
درصورت عدم ارسال پیام، به شماره واتساپ 09354035314 پیام ارسال کنید. لطفا تا قبل از 3 روز پیامی ارسال نکنید.

نمونه سوالات آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

نمونه سوالات آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی حرفه ای

نمونه سوالات آموزش تعمیرات کولرگازی اسپیلت فنی حرفه ای

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد