√آموزش تعمیرات موبایل

021-66925701

0935-1307099

آموزشگاه مهیا صنعت

دوره های آموزشی

دسته بندی ها

چگونه در شغل تعمیرات کولرگازی اسپیلت درآمد بالایی کسب کنیم؟

فهرست مطالب

آموزش تعمیرات کولرگازی

انتخاب شغل مناسب می تواند آینده اقتصادی و شخصی فرد را تعیین کند. رضایت شغلی یکی از مواردی است که در انتخاب شغل باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. شغل تعمیرات کولرگازی یکی از حرفه های فنی مرتبط با سیستم های سرمایشی و گرمایشی است و در این مقاله شما را با شغل نصب و تعمیر کولر گازی و میزان درآمد و حجم بازار و مقدار سرمایه مورد نیاز برای ورود آشنا می کنیم.

دوره های آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی اسپیلت بصورت کاملا عملی و تخصصی در آموزشگاه مهیاصنعت ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 6692501-021 تماس بگیرید.

اشتغال زایی و کسب درآمد کاراموزان دوره تعمیرات کولرگازی اسپیلت

معرفی شغل نصب و تعمیر کولرگازی اسپیلت

عوامل زیادی در انتخاب شغل تاثیرگذار است که از آن جمله می توان به میزان درآمد، اعتبار و منزلت اجتماعی آن شغل، نیاز بازار به شغل مورد نظر و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

علاوه بر این، مهارت و توانایی فرد در انجام کار مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مشاغل فنی به دلیل ماهیت مهارت محور و تقاضای بالای بازار جزو مشاغل پردرآمد در ایران و سایر کشورها هستند.یکی از این مشاغل در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی است که با توجه به تنوع این نوع سیستم ها مشاغل مرتبط زیادی در این زمینه دارد.

با توجه به قرار گرفتن کشورمان در منطقه گرم و خشک و هوای گرم در بهار و تابستان، نیاز به کولر و کولر گازی اسپلیت در ساختمان های مسکونی و تجاری و ادارات مختلف احساس می شود.

استفاده از اسپیلت و کولرگازی در چند سال گذشته به دلیل ویژگی ها و مزایای آن رشد زیادی داشته است. نصب این سیستم ها نیاز به تخصص بالایی در این کار دارد و در صورت نصب یا تعمیر خود شخص، احتمال بروز مشکل در عملکرد و کاهش عمر مفید آنها وجود دارد.

به همین دلیل برای نصب و تعمیرات کولر گازی و اسپیلت تخصص افراد دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه ضروری است. کار نصب و تعمیر کولر گازی به این کار می پردازد و از تخصص این افراد می توان در نصب و تعمیر این واحدها استفاده کرد.

بازار کار و درآمد شغل تعمیرات کولر گازی اسپیلت در ایران

با نگاهی به بازار متوجه می شوید که تقاضا برای خرید کولر گازی و اسپلیت بسیار زیاد است. با افزایش تقاضا، نیاز به نصب این دستگاه ها نیز افزایش می یابد.همچنین با افزایش قیمت کولر گازی و کولر گازی اسپلیت، در صورت خرابی و مشکل این دستگا ها، مردم ترجیح می دهند هزینه کمتری صرف کرده و دستگاه خود را تعمیر کنند و از خرید کولراسپیلت جدید خودداری کنند.کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند به دلیل تخصص در نصب و تعمیر کولر گازی و کولر گازی اسپلیت بازار کار بسیار خوبی دارند. افزایش حجم ساخت و ساز منجر به استفاده بیشتر از کولرهامی شود و بازار کار نصابان این دستگاه ها رونق بیشتری می یابد.

کلیه مشاغل فنی از جمله کار تعمیرات کولرگازی اسپیلت بسته به مهارت و تخصص ، فرد می تواند درآمد کسب کند. در واقع هر چه کیفیت کار فرد بالاتر باشد و دانش او در این کار بیشتر باشد، حقوق ماهیانه آن نیز بیشتر می شود.

طبق اخرین آمار میانگین درآمد افراد شاغل در این حوزه حدود ۷ تا ۱۵ میلیون تومان در ماه است که بسته به عوامل مختلفی متغیر است. اطلاع و آشنایی با مدل ها و برندهای مختلف کولرگازی و اسپلیت و اطلاع از نحوه تعمیر آنها در میزان درآمد کسب شده در این شغل تعمیرات کولر اسپیلت نقش بسزایی دارد.

تبلیغات در این حرفه نیز مانند سایر مشاغل می تواند در افزایش درآمد و جذب مشتری موثر باشد. برخورد خوب با مشتریان و ارائه کار به موقع و عدم اخذ هزینه های بالا از مشتریان می تواند در افزایش درآمد افراد شاغل در این حرفه موثر باشد.

چگونه وارد شغل تعمیرات کولرگازی اسپیلت شویم؟

راه های مختلفی برای کسب مهارت در این حرفه وجود دارد. یکی از روش ها این است که مدتی با فردی کار کنید که در این کار استاد است و تجربه و تسلط زیادی به هنر این حرفه دارد.این روش می تواند بسیار زمان بر باشد و حداقل به 12 ماه تا دو سال کار نیاز دارد. 

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری نکات مختلف مربوط به نصب و تعمیر کولر گازی شرکت در دوره های آموزشی این کار می باشد.آموزشگاه هایی هستند که در زمینه نصب و آموزش تعمیرات کولراسپیلت زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای آموزش می بینند و پس از گذراندن دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای را به کارآموزان ارائه می کنند.

آموزشگاه مهیا موبایل دوره های تخصصی  از جمله آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب دوربین مداربسته و …  همچنین دوره های تعمیراتی مانند آموزش تعمیرات موبایل را با هدف یادگیری تخصصی کارآموزان و ویژه بازار کار برگزار می کند. برای شرکت در دوره ها و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 66925701-021 تماس بگیرید.شما همچنین می توانید فرم زیر را نیز تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهیا صنعت دراولین فرصت با شما تماس بگیرند.

 

ثبت نام در دوره های آموزشی مهیاصنعت

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد