√آموزش تعمیرات موبایل

 

021-66925701

 

0935-1307099

آموزشگاه فنی حرفه ای مهیا صنعت

آموزش فتوشاپ از مبتدی تا پیشرفته

دوره فتوشاپ را می‌توان یکی از دوره‌های پر طرفدار دانست که یادگیری آن امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است. در واقع می‌توان گفت که استفاده از این نرم‌افزار در دنیای ما یک نیاز ضروری است. فتوشاپ در بین متخصصان طراحی وب و ویرایش‌کنندگان عکس‌های گرافیکی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

دلیل این امر را می‌توان ابزار‌های کاربردی و ویژه‌ی این نرم‌افزار دانست. تمامی این امکانات و ابزار‌های حرفه‌ای به ایجاد و بروز خلاقیت و استعداد در شما کمک می‌کند و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به خلق آثار هنرمندانه و زیبا بپردازید. از این نرم‌افزار برای ویرایش، تغییر رنگ و ویژگی‌های عکس، تدوین و ترکیب رنگ‌ها استفاده می‌شود.

فتوشاپ از دیگر محصولات شرکت Adobe می‌باشد بنابراین ارتباط نزدیکی میان فتوشاپ و نرم‌افزار‌های ایلوستریتور ، افترافکت و پریمیر برقرار است به این صورت که می‌توان از فایل لایه‌باز فتوشاپ در نرم‌افزار‌های نام برده شده استفاده کرد.

نرم افزار فتوشاپ غالبا برای طراحی و ادیت تصاویر دوبعدی به کار می رود. اما به تازگی، قابلیت هایی برای پردازش و ویرایش تصاویر سه بعدی نیز برای آن تعریف شده است.

از طریق فتوشاپ می توانید از طیف های رنگ سیاه و سفید، RGB ،LAB و CMYK استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که فتوشاپ به علت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های پرکاربرد، فعالیت را برای طراحان و عکاسان ساده تر می سازد.

همین ویژگی ها، امکانات، ابزارها و کاربردهای بی شمار نرم افزار فتوشاپ که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم، سبب گردیده که این نرم افزار به یک ابزار لازم و ضروری در جعبه ابزار هر گرافیست و حتی هر عکاس، بدل گردد! بنابراین اگر شما هم قصد دارید وارد حوزه گرافیک و یا عکاسی شوید، شرکت در دوره فتوشاپ و یادگیری این نرم افزار را در اولویت کارهایتان قرار دهید.برای شرکت در دوره آموزش فتوشاپ میتوانید از سرفصل ها نیز دیدن فرماید

اهدا کارت پشتیبانی ۱۰ ساله – امکان تماس تلفنی با اساتید- امکان پشتیبانی حضوری در آموزشگاه

ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای که قابل ترجمه می باشد و ویزای کار نیز محسوب می شود مدرک بین المللی مهارت فتوشاپ جهت دریافت وام اشتغال زایی و جواز کسب نیز قابل استفاده می باشد.

مطالب کلاس آموزش فتوشاپ به صورت عملی توضیح داده میشود و تمامی مباحثی که جهت اشتغالزایی کاراموزان مورد نیاز میباشد در دوره آموزش داده میشود.

دوره آموزش فتوشاپ تضمینی می باشد و تا زمانی که کارآموزان تمامی مطالب را به صورت کامل یاد نگیرند دوره برای آن ها به صورت صد در صد رایگان ادامه خواهد داشت

اساتید آموزشگاه مهیا صنعت دارای چندین سال سابقه  به صورت تجربی و عملی بوده  و از لحاظ تحصیلات حداقل مدرک تحصیلاتی آن ها لیسانس می باشد ، تا بتوانند از همه جوانب کاراموزان را راهنمایی کنند.

دوره به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود و در هردوره 5 الی 7 نفر شرکت می کنند که هرکارآموز امکانات و تجهیزات مختص به خود را دارد

بعد از پایان آموزش طراحی سایت از طرف آموزشگاه به کارآموزان یک گواهینامه پایان دوره اهدا می شود که نشان دهنده گذراندن دوره فتوشاپ در آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد.

آموزشگاه مهیا صنعت در مرکزشهر واقع می باشد و هم از لحاظ تاکسی و اتوبوس دسترسی بسیار آسانی دارد و هم از نظر مترو میدان انقلاب فاصله بسیارکمی دارد.

سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ

آموزشگاه مهیا صنعت

آموزش مبانی فتوشاپ

آموزشگاه مهیا صنعت

آموزش کامل کار با ابزارها در فتوشاپ

 • آشنایی با لایه ها وابزارهای انتخاب (Layers and Selection Tools)
 • آشنایی با تغییرات (موضوع در لایه) (Transform)
 • آشنایی با ابزار قلم و مدیریت رنگی لایه ها (Brush – Layers Blending Modes)
 • اشیا و لایه های هوشمند (Smart Object)
 • آشنایی با ماسک (Clipping Mask – Layer Mask)
 • ابزار تایپ (Type Tools)
 • ابزارهای برداری (Vector tools)
 • آشنایی با ترکیب و افکت لایه ها (Blending Options and Layer Style)
 • آشنایی با تنظیمات رنگ و لایه های قابل تنظیم (Adjustment and Adjustment Layer)
 • آشنایی با کانال های رنگ – انتخاب حرفه ای (Channels-Expertise Selections)
 • آشنایی با ابزارهای بازیافت و رتوش تصاویر (Retouch and Restore Images with Tools)
 • کار با فیلترها (Filters)
 • ترکیب تصاویر و خلاقیت (Composition and Creation)
 • رتوش حرفه ای(Professional Portrait Retouching)
 • کار با فیلترهای پیشرفته (Advanced Filters)
 • فتوشاپ سه بعدی (Photoshop 3D)

15 جلسه هرروز ،هرکلاس 2 ساعت

طبقه بندی و مراحل دوره طوری انجام شده که همه میتوانید تمامی مسائل مربوط به آموزش فتوشاپ را در یکجا و به ترتیب آموزش بینید و نیازی به دوره ی مجزا در این خصوص نداشته باشید و همچنین برای شرکت در این دوره نیازی به هیچ گونه اطلاعات و دانشی در مورد  فتوشپاپ ندارید چرا که ما طوری دوره را طراحی و برنامه ریزی کرده ایم که  شما از صفر میتوانید با فتوشاپ کار کنید

شهریه دوره آموزش فتوشاپ با تخفیف 790/000 تومان

ورود به باشگاه کارآموزان

برای ورود حتما نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید

نکته: نام کاربری و رمز کد ملی شما می باشد